PRAVIDLÁ INZERCIE - ČÍTAJ SKôR AKO PRIDÁŠ INZERÁT

Goto down

PRAVIDLÁ INZERCIE - ČÍTAJ SKôR AKO PRIDÁŠ INZERÁT

Odoslať pre Lechy za Pi január 02, 2009 9:58 pm

Pravidlá Inzercie

1. Ak Predávate do hlavičky uveďte P:_ daná vec (príklad: P: Predné a zadné svetlá ...), obdobne ak kupujete K:_, vymeníte V:_, darujete D:_

2. Predávaný tovar sa snažte čo najpodrobnejšie popísať, napíšte aj cenu, ak je možné, priložte aj fotografiu, zrýchlite tým proces predaja! Nepridávajte odkazy na stránku, kde sa predávaná vec nachádza!

3. Majte vyplnené bydlisko (mesto) v profile, alebo napíšte Vaše bydlisko do príspevku! Taktiež uveďte aj nejaký kontakt na seba (mobil, icq, msn, jabber, skype, mail,...).

4. Taktiež oznámte v inzeráte, ak ste tovar už predali,úpravou v nadpise! (pôvodný text - PREDANÉ) Inzerát bude vymazaný.

5. Pokiaľ nemáte záujem o kúpu tak NEREAGUJTE!

6. Zákaz pridávania komerčných inzerátov a odkazov na nich. (Kontaktujte administrátora)

7. Predaj si riešte v danej téme, pokiaľ sa dohodnete cez súkromnú správu, mobil, icq, msn, jabber, skype, mail, atd., tak pri nedodaní resp.nezaplatení nebude existovať žiaden dôkaz o dohode.

8. Témy porušújuce tieto pravidlá budú vymazané!

Vedenie fóra nezodpovedá za predaj, kúpu, výmenu či dar. Každý uživateľ berie ohľad na určité riziko, ktoré môže nastať. V takom prípade nás kontaktujte a daný užívateľ bude po následnom prehodnotení zablokovaný resp.vymazaný.

Tak veľa šťastia pri Predaji/Kúpe/Darovaní/Výmene a veľa dobrých obchodov!

Lechy
Admin

Male
Počet príspevkov : 18
Registrácia : 12.10.2008

Zobrazit informácie o autorovi http://vwgolf-club.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.