VW PASSAT CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da sa dopalit do navigacie RNS MFD2 CD cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska?

2 posters

Goto down

da sa dopalit do navigacie RNS MFD2  CD  cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska? Empty da sa dopalit do navigacie RNS MFD2 CD cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska?

Odoslať pre solide Po február 02, 2009 1:27 pm

Ahoj, chcem sa spytat, mam vo svojom Passate /kupeny v Nemecku/ radio s navigaciou: RNS MFD2 CD, chcem sa spytat da sa tato navigacia prekodovat tak aby na mna hovorila a pisala napr. po cesky? Ak ano, neporadi niekto ako na to? Som z Bratislavy, preto hladam nejaku pomoc v okoli. Mam znameho elektrikara vo VW servise, ale ten slovensky software do navigacie nema, myslim si vsak keby som mu ho dodal tak by mi navigaciu prepalil tak ako mi do auta dopalil ceske menu. Este otazka: existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska?

solide

Male
Počet príspevkov : 2
Vek : 60
Bydlisko : Bratislava
Auto : VW Passat 3C: 2.0 TDI Limousine, Highline,uprava Monte Carlo, Navi RNS MFD2 CD.
Registrácia : 02.02.2009

Návrat hore Goto down

da sa dopalit do navigacie RNS MFD2  CD  cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska? Empty RNS MFD2

Odoslať pre axander Ut september 22, 2009 11:45 am

Zdravím,
rád by som sa opýtal či máte ešte passat s autorádiom RNS MFD alebo či máte s tým nejaké skúsenosti nakoľko ste to tu rozoberali. Mam rádio RNS MFD2 CD a zháňam mapy Slovenska viete mi s tym daako pomôcť? dakujem

axander

Počet príspevkov : 1
Registrácia : 22.09.2009

Návrat hore Goto down

da sa dopalit do navigacie RNS MFD2  CD  cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska? Empty Re: da sa dopalit do navigacie RNS MFD2 CD cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska?

Odoslať pre solide St september 23, 2009 4:52 pm

zial stale nie je k dispozicii CD-cko s digitalnou mapou Slovenka. Tento system co mam v aute ja asi najhlupejsia a najtazkopadnejsia navigacia co som zazil a uz by som si ju nikdy nekupil!

solide

Male
Počet príspevkov : 2
Vek : 60
Bydlisko : Bratislava
Auto : VW Passat 3C: 2.0 TDI Limousine, Highline,uprava Monte Carlo, Navi RNS MFD2 CD.
Registrácia : 02.02.2009

Návrat hore Goto down

da sa dopalit do navigacie RNS MFD2  CD  cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska? Empty Re: da sa dopalit do navigacie RNS MFD2 CD cestina alebo slovencina? Existuje uz konecne pre tuto navigaciu mapa Slovenska?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.